Ogłoszenia Parafialne

XXXII Niedziela Zwykła 12.11.2017 rok.

 

 

1. Przez cały miesiąc listopada modlimy się przez wypominki za naszych wiernych zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o godzinie 18.30.

2. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci i rodziców dzieci pierwszokomunijnych na Mszę św. o godzinie 15.00.

3. Na ekrany kin wchodzi jeden z najgłośniejszych chrześcijańskich filmów fabularnych w historii pt. "Sprawa Chrystusa". Opowiada on prawdziwą historię słynnego amerykańskiego dziennikarza śledczego i ateisty podejmującego się przeprowadzić dziennikarskie śledztwo , które odpowie na pytanie, czy zmartwychwstanie Chrystusa naprawdę miało miejsce. "Sprawa Chrystusa" w kinach od 17 listopada. Gorąco zachęcamy.

4.Nowenna przed Uroczystością Chrystusa Króla rozpocznie się 17 listopada tj. w piątek po Mszy św. o godzinie 18.00. Pragniemy przez tą nowennę dobrze przygotować się do poświęcenia Naszej Ojczyzny, naszej parafii i naszych rodzin Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.

5. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia i pomyślności w życiu codziennym i opieki świętych patronów. Zapewniamy o naszej modlitwie.

6. W zakrystii są do nabycia kalendarze z wydawnictwa "Michalineum", różne formaty i różne symbole i także kieszonkowe.

7. Dziękujemy pielgrzymom , którzy przeżyli nocne czuwanie z Maryją na intencję naszego Zgromadzenia , jak również za modlitwę w intencji naszej parafii i Ojczyzny.

Copyright © 2018 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates