Ogłoszenia Parafialne

XXX Niedziela Zwykła 29.10.2017 rok.

 

1. We środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Koncentrujemy naszą uwagę na przeżyciu ofiary Eucharystycznej i nawiedzeniu cmentarza, gdzie znajdują się groby naszych bliskich. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym. Różaniec za zmarłych będzie odprawiany po Mszy św. o godzinie 18.00

2. Msza św. na cmentarzu będzie odprawiona o godzinie 14.00 - serdecznie zapraszamy do licznego udziału.

3. W dniach od 1 listopada do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny , za pobożne nawiedzenie cmentarza, kościoła lub kaplicy i możemy go ofiarować za zmarłych. W pozostałe dni listopada można uzyskać odpust cząstkowy.

4. W dniu Zadusznym czyli 2 listopada w czwartek Msze św. będą odprawiane o godzinie: 7.00; 9.00; 18.00 i 20.00. Modlimy się za naszych wiernych zmarłych.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. - w czwartek w czasie adoracji modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Różaniec poprowadzi Akcja Katolicka. - w pierwszy piątek udamy się do chorych o godzinie 9.00, spowiedź dla dzieci, młodzieży i pozostałych parafian rozpocznie się o godzinie 16.30. Po Mszy św. o godzinie 18.00 będzie różaniec za zmarłych, a następnie adoracja do godziny 19.30. - w pierwszą sobotę po Mszy św. o godzinie 7.00 będzie adoracja jako wynagrodzenie za grzechy Sercu Bożemu przez Niepokalanemu Sercu Maryi. Modlimy się o ratowanie dzieci nienarodzonych i w intencji naszej Ojczyzny.

6. Towarzystwo pomocy im Św. Brata Alberta w Krośnie informuje, że w dniu 1 listopada br. na Krośnieńskim Cmentarzu przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego członkowie i sympatycy będą zbierać ofiary na rzecz prowadzonej "Kuchni dla ubogich oraz schroniska dla bezdomnych.

7. Prezydent Miasta Krosna zaprasza do uczestniczenia w bezpłatnych świadczeń zdrowych w zakresie profilaktyki chorób układu krążenia dla mieszkańców miasta Krosna w wieku 30 lat i więcej zameldowanych . Krośnie. Program jest wywieszony w gablocie, proszę się zainteresować.

8. Przypominamy o Podkarpackim Forum Charyzmatycznym w dniach 5 i 6 listopada w Krośnie. Miejscem spotkania jest Hala Sportowa Mosir - Krosno.

9. Serdecznie zapraszamy o zapisywanie się na pielgrzymkę do Częstochowy, w ramach modlitwy Wspólnoty Zgromadzenia w dniach 10 i 11 listopada. Tej pielgrzymce będzie przewodniczył Ks. Grzegorz.

10.Przypominamy, że kartki na wypominki są na stolikach przy czasopismach - można je pobrać i wypełnić czytelnie, aby je złożyć do skrzynki, która znajduje się w zakrystii. Za zmarłych będziemy się modlić codziennie na różańcu.

11. Solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia:; zdrowia, pomyślności i wiele darów Bożych. Zapewniamy również z naszej strony o modlitwie.

Copyright © 2018 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates