Ogłoszenia Parafialne

XXVI Niedziela Zwykła 01.10.2017 rok.

 

1. W poniedziałek będzie spotkanie formacyjne Akcji Katolickie po Mszy św. i różańcu o godzinie 18.00.

2. We wtorek gromadzą się Czciciele Św. Michała Archanioła po Mszy św. i różańcu na programie formacyjnym.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

- w czwartek o godzinie 17.00 Akcja Katolicka modli się o powołania kapłańskie i zakonne. Zapraszamy wielu wiernych na adoracje czwartkowe.

- w pierwszy piątek udamy się do chorych od godziny 9.00. Spowiedź dla dzieci, młodzieży i pozostałych parafian od godziny 16.00. Aby odbyć pierwszy piątek miesiąca trzeba się wyspowiadać i uczestniczyć we Mszy św. i przyjąć Komunię św.. W pierwszy piątek będzie adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godziny 19.30.

- pierwsza sobota miesiąca - 7 października Matki Bożej Różańcowej - rano po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i odmówimy cząstkę różańca łącząc się z pielgrzymami z Jaślisk tworząc Wspólnotę "Różaniec do granic".

4. Z racji narodowej modlitwy "Różaniec do granic " w naszej Ojczyźnie ; również i nasza Parafia zgromadzi się w kościele o godzinie 12.00, aby adorując Chrystusa modlić się razem z pielgrzymami za naszą Ojczyznę do godziny 13.30. Myślę, ze znajdziecie trochę czasu, gdyż Ojczyzna jest w potrzebie. Jeszcze jest 10 miejsc wolnych na wyjazd do Jaślisk. Opłata 20 złotych dziś w zakrystii, albo w sobotę w autokarze. Wyjazd w sobotę o godzinie 9.15; gromadzimy się przy kościele.

5. W każdą niedzielę modlitwa różańcowa będzie zawsze prowadzona o godzinie 17.00, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. W dni powszednie będzie różaniec dla dzieci i młodzieży o godzinie 17.00, natomiast dla pozostałych parafian po Mszy św. o godzinie 18.00. Bardzo, a bardzo prosimy o liczny udział.

6. Aby uczcić 100 lecie Objawień Fatimskich i modlić się za naszą Ojczyznę podejmujemy peregrynację Figurki Matki Bożej Fatimskiej po rodzinach naszej parafii, aby wypraszać Boże Miłosierdzie dla Ojczyzny i rodzin. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.

7.Dzień Papieski w Polsce i poza jej granicami obchodzony jest 8 października 2017roku. Jest to Fundacja "Dzieło Nowego Tysiąclecia". W tym dniu będą zbierane ofiary przy kościele na rzecz stypendialną młodzieży rodzin niezamożnych.

8. Serdecznie dziękujemy za pomoc dla chorego młodzieńca - zebrano 7440 złotych i przelano na konto rodziny.

9. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i wiele łask Bożych w dalszym życiu. Zapewniamy o modlitwie.

Copyright © 2018 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates