Ogłoszenia Parafialne

XXII Tydzień Okresu Zwykłego 03.09.2017 rok

 

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, o godzinie 17.00 Wspólnota Akcji Katolickiej odmawia Różaniec na intencję licznych powołań kapłańskich i zakonnych do Naszego Zgromadzenia.

2. W piątek 8 września Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu po Mszach świętych nastąpi Akt poświęcenia parafii, rodzin Niepokalanemu Sercu Maryi . Ten Akt można powtórzyć w domach rodzinnych przy wieczornej modlitwie. Formularz można pobrać ze stolika obok gazet.

3. Czwartego września rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny. Msza św. dla Szkoły Podstawowej nr 4 o godzinie 8.00 - zapraszamy dzieci, Dyrekcję Szkoły, Grono Pedagogiczne i rodziców.

4. Również czwartego września zapraszamy na Mszę św. z racji rozpoczęcia Nowego roku Szkolnego o godzinie 9.00 - młodzież Szkoły Ponad gimnazjalnej nr 4 "Naftówki", Dyrekcję Szkoły i Grono Pedagogiczne.

5. W poniedziałek spotkanie Akcji Katolickiej po Mszy św. o godzinie 18.00.

6. We wtorek Czciciele św. Michała Archanioła rozpoczną modlitwy o godzinie 17.20 Godzinkami i Mszą św. o godzinie 18.00. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce przy kościele.

7. W środę Wspólnota w Duchu Świętym rozpoczyna spotkania liturgiczne i formacyjne. Zapraszamy chętnych do włączania się w te szeregi, aby pogłębiać życie duchowe.

8. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na cel pomocy ludziom dotkniętych kataklizmem pogodowym. W sumie zebrano 5 010 złotych. Zebrane fundusze zostały wysłane do Caritas Diecezjalnego. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary Wspólnocie Parafialnej.

9. W sobotę 9 września będziemy się modlić w intencji naszej Ojczyzny. Zapraszamy parafian do udziału we Mszy św. o godzinie 18.00 i adoracji Najśw. Sakramentu połączoną z cząstką różańca. Ojczyzna woła o pomoc.

10. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i wiele Bożego błogosławieństwa na trudy codziennego życia. Zapewniamy o naszej modlitwie.

Copyright © 2018 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates