Ogłoszenia Parafialne

XXI Niedziela Zwykła 27.08.2017 rok

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piąte i pierwsza sobota miesiąca. - w pierwszy piątek miesiąca udamy się do chorych o godzinie 9.00. Spowiedź pierwszo piątkowa i na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży oraz pozostałych parafian będzie po obiedzie od godziny 15.30. - w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. rannej będzie adoracja Najśw. Sakramentu i odmówimy cząstkę różańca wynagradzająca za grzechy nasze Bożemu Sercu.

2. Zgromadzenie św. Michała Archanioła zaprasza młodzież oraz młode małżeństwa na VI Pieszą Pielgrzymkę Dziękczynną Śladami Świętego - PRUCHNIK - PRZEMYŚL , która odbędzie się 15 - 16 września. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.

3. Nowy rok szkolny w Szkole Podstawowej nr 4 rozpocznie się Mszą św. w poniedziałek 4 września o godzinie 8.00. Serdecznie zapraszamy dyrekcję, grono pedagogiczne oraz dzieci wraz z rodzicami.

4. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkoły "Naftówki" odbędzie się 4 września o godzinie 9.00. Serdecznie zapraszamy dyrekcję, grono pedagogiczne i młodzież. Dziękujemy za przybycie.

5. Dziś zbiórka do puszek po Mszach świętych na pomoc dla rodzin, które zostały dotknięte kataklizmem pogodowym. Dziękujemy za ofiary.

6. Przypominamy, że od 3 września w niedzielę Msza św. z godziny 20.00; będzie odprawiana o godzinie 18.00.

7. Od najbliższej niedzieli tj. 3 września będzie odprawiana Msza św. dla dzieci o godzinie 11.30. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Prosimy o większą czujność nad dziećmi w czasie Mszy św. kochanych rodziców.

8. Zachęcamy wszystkich młodych chłopców chętnych zostać ministrantami do zgłaszania się do Ks. Grzegorza.

9. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i wiele Bożego błogosławieństwa. Zapewniamy o modlitwie.

10. Przypominamy o zbieraniu do dnia 14 września elektrośmieci: lodówki, pralki, komputery, telewizory, telefony i inne. Bliższe informacje w gablotach.

11.Do wieczności w tym tygodniu odeszła Maria Szelc - polećmy Ją Miłosierdziu Bożemu: "Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie".

Copyright © 2018 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates