Ogłoszenia Parafialne

XX Niedziela Zwykła dnia 20.08.2017 roku.

 

 

1. We wtorek 22 sierpnia obecnego roku Wspomnienie NMP Królowej.

 

2. W środę 23 sierpnia 2017 roku Wspomnienie bł. Władysława Findysza, uczcijmy naszego rodaka udziałem na Mszy św. o godzinie 7.00 i 18.00. Po Mszy św. o godzinie 18.00 udamy się do kapliczki poświęconej błogosławionemu, aby wypraszać dla nas dary i łaski, a może podziękować za obronę nas przed nawałnicami. Trwamy w nowennie przed Wspomnieniem bł., a czemu tak mało z nas uczestniczy w modlitwie.

 

3. W piątek 25 sierpnia obecnego roku wypada Wspomnienie św. Ludwika . W naszej Wspólnocie zakonnej imieniny obchodzi Ks. Ludwik Wypasek - otoczmy Go modlitwą, a szczególnie w czasie Mszy św. o godzinie 18.00.

 

4. W sobotę 26 sierpnia obecnego roku Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Porządek Mszy św. o godzinie 7.00; 9.00; 18.00 i 20.00. Prosimy o liczny udział, aby uczcić naszą Panią i Królową. W sobotę jest odpust w Iskrzyni o godzinie 11.00.

 

5. Ogólnopolskie Święto Dziękczynienia Bogu za Plony "Dożynki Jasnogórskie" odbędą się 2 i 3 września 2017 roku. Kto by chciał uczestniczyć w tych dożynkach , proszony jest o zgłoszenie się w zakrystii w celu zapisania się na wyjazd do Częstochowy do dnia 27 sierpnia 2017 roku. Wyjazd byłby drugiego września w godzinach 22 lub 23.00. Dokładniejsze informacje będą podane w przyszłą niedzielę.

 

6. W przyszłą niedzielę 27 sierpnia obecnego roku odbędzie się w naszej parafii zbiórka do puszek dla poszkodowanych przez kataklizm.

 

7. W przyszłą Niedzielę w naszej Parafii o godzinie 10.00 będzie poświęcenie wieńca Dożynkowego wraz z modlitwą o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Krościenko Niżne. O godzinie 12.00 będzie przekazanie chleba władzom Miasta Krosna w Puchatku. Na te Uroczystości zapraszają Koło Kobiet i Rada Dzielnicy Krościenko Niżne.

 

8. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i wiele darów Bożych od świętych patronów. Zapewniamy o naszej modlitwie.

 

9. Do wieczności w tym tygodniu odszedł Krzysztof Felchner; polećmy Go Miłosierdziu Bożemu: "Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie.

 

 

Copyright © 2018 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates