Ogłoszenia Parafialne

XIX Niedziela Zwykła 13.08. 2013 rok.

 

1. W tym tygodnia są następujące wspomnienia liturgiczne

  • w poniedziałek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego

  • w czwartek wspomnienie św. Jacka

2. Od poniedziałku 14 sierpnia rozpoczniemy nowennę przed wspomnieniem błogosławionego Władysława Findysza. Nowenna będzie odprawiana po Mszy św. wieczornej. Przez Jego wstawiennictwo prośmy o dary i łaski dla rodzin naszej parafii.

3. W wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w tym dniu będą w porządku niedzielnym. Podczas każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów.

4. Z okazji Święta Wojska Polskiego i 97 rocznicy bitwy warszawskiej prezydent miasta Krosna oraz proboszcz parafii Trójcy Świętej zapraszają na uroczystości , które odbędą sie na rynku krośnieńskim. Uroczystości rozpoczną się Mszą św. o godz. 9 00. Więcej szczegół na plakacie w gablocie.

5. Art kino w Krośnie zapraszają na film pt.: ,,Fatima. Ostatnia Tajemnica." Więcej szczegółów na plakacie w gablocie.

6. Są wolne miejsca na pielgrzymkę do Sanktuarium błogosławionego Władysława Findysza w Nowym Żmigrodzie. Zapisy przyjmujemy w zakrystii. Więcej szczegółów znajdują sie w gablocie.

7. Podczas niedzieli misyjnej w naszej parafii 16 lipca zebrano : 3.250 zł i 11 dol. Ks. Wiesław Hus bardzo dziękuję za złożone ofiary.

8. Solenizantom tego tygodnia życzymy wielu darów Bożych, zdrowia i pomyślności, oraz zapewniamy o modlitwie z naszej strony.

 

Copyright © 2018 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates