Ogłoszenia Parafialne

XV Niedziela Zwykła 16.07.2017 roku.

 

 

1. Wspomnienie świętych w tym tygodniu: we wtorek św. Szymona z Lipnicy; w czwartek bł. Czesława; w piątek św. Wawrzyńca z Brindisi; a w sobotę święto św. Marii Magdaleny. W czwartek modlimy się w intencji Ks. Czesława Suławę byłego proboszcza naszej parafii.

2. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę tj. 23 lipca obecnego roku będzie błogosławieństwo pojazdów mechanicznych; samochody i motory. Ofiary składane w przyszłą niedzielę z racji poświęcenia pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

3. Dzisiaj również gości u nas Ks. Wiesław Hus - misjonarz naszego Zgromadzenia pracujący na Dominikanie, głosi Słowo Boże i zbiera ofiary na misje - jest wam bardzo wdzięczny za każdy grosz złożony na cel Jego misji.

4. Wyjazd na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach i do Ludźmierza odbędzie się w sobotę 22 lipca 2017 roku o godzinie 5 rano. Gromadzimy się punktualnie o godzinie 5.00 przy kościele. Jest również planowany posiłek ciepły w Ludźmierzu. Koszt pielgrzymki wynosi 70 złotych i można wpłacać już dziś w zakrystii do księdza organizatora - Grzegorza, albo Pana Zbyszka - organisty.

5. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i wiele darów Bożych w codziennym życiu. Zapewniamy o modlitwie w waszej intencji. Serdecznie witamy wśród nas gości przybyłych z różnych stron.

Copyright © 2018 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates