Uroczystą Eucharystią w dniu 20.01.2013r. o godz. 13.00 zakończyliśmy obchody Roku Markiewiczowskiego w naszej parafii. Mszy św. przewodniczył i Slowo Boże wygłosił J. E. ks. bp Adam Szal. W uroczystościach wzięli także udział: Przełożony Generalny Zgromadzenia Św. Michała Archanioła ks. Kazimierz Radzik, archiprezbiter krośnieński ks. Kazimierz Kaczor, Radca Generalny naszego Zgromadzenia ks. Leszek Przybylski, przełożony Domu Macierzystego w Miejscu Piastowym ks. Antoni Tyniec, a także kapłani z naszego dekanatu oraz księża przynależący do naszego domu zakonnego. 

Oprawę muzyczną uroczystości stanowiły utwory w wykonaniu krośnieńskiego chóru "Echo" i zespołu młodzieżowego działającego przy naszej parafii. Na zakończenie Eucharystii wszyscy uczestnicy uroczystości oddali cześć Błogosławionemu poprzez ucałowanie relikwii.

Fotorelację z uroczystości można zobaczyć w naszej galerii >>

zakonczenie roku markiewiczowskiego

Copyright © 2018 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates